Weź pożyczkę ratalną!
Zacznij spełniać marzenia!
 • Osoba prywatna
 • Firma
 • Kwota?

  1000 zł


  Na jaki Okres?

  1 rok


 • Kwota?

  1000 zł


  Na jaki Okres?

  1 rok


Weź pożyczkę w 3 krokach!

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz kwotę i termin spłaty!

Na suwakach na górze strony wybierz interesujacą Cię kwotę oraz liczbę rat pożyczki. Następnie kliknij "Weź pożyczkę".

Wypełnij prosty wniosek!

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Podaj nam swoje dane i potwierdź chęć ubiegania się o pożyczkę.

Ciesz się pożyczonymi pieniędzmi!

Oczekuj na decyzje od nas, a następnie ciesz się swoją pożyczką. O konieczności spłaty każdej raty zostaniesz przez nas poinformowany.


Bezpieczeństwo

Nasze systemy bezpieczeństwa spełniają lub przekraczają wymagania branży

Bezpieczne Systemy

Stworzyliśmy doskonały system, w którym przechowywane są Twoje dane. Bezpiecznie i zgodnie z najlepszymi praktykami branży.

Najwyższe Certyfikaty

Korzystamy z najskuteczniejszych technologii, aby zapewnić Twoim danym bezpieczeństwo. Nasze systemy mają zaświadczenia i certyfikaty standardów branżowych.

Ochrona Danych

Wszelkie dane otrzymane od Ciebie zostaną zaszyfrowane i zyskają status poufnych. Nie dzielimy się więc posiadanymi danymi z nieupoważnionymi stronami trzecimi.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Dowiedz się, co nas wyróżnia
wizzars to wygoda, jasność i przejrzystość

Sam decydujesz, jaka kwota pożyczki Cię interesuje i w jakiej ilości wygodnych rat chcesz dokonać jej spłaty. wizzars.pl oferuje Ci wygodny dostęp przez całą dobę do Panelu Klienta, w którym znajdziesz wszelkie informacje dotyczące Twojej pożyczki, a o konieczności spłaty każdej raty zostaniesz przez nas poinformowany SMS-em. Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Weź pożyczkę

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami!

Jak otrzymać pożyczkę?

By otrzymać pożyczkę należy, po wybraniu kwoty pożyczki oraz liczby rat, wypełnić krótki formularz aplikacyjny na stronie www.wizzars.pl i wysłać swój wniosek przez naciśnięcie przycisku "Zarejestruj się". Wniosek należy następnie potwierdzić za pomocą usługi Instantor. Aplikujący w ciągu kilku minut otrzyma wiadomość e-mail oraz SMS z decyzją.

Ile można pożyczyć i na jak długo?

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 6 000 zł na 18 miesięcy. Dla stałych klientów wizzars.pl ma ofertę na nawet 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy.

Jakie są warunki otrzymania pożyczki?

Aby otrzymać pożyczkę należy mieć ukończone 21 lat, mieć stałe miejsce zamieszkania w Polsce i regularne źródło dochodu. Należy zaakceptować: Ramową Umowę Pożyczki wizzars, Umowę szczegółową, Regulamin serwisu internetowego oraz wyrazić zgody wymagane na stronie formularza rejestracyjnego.

Jak otrzymam moją pożyczkę?

Pieniądze zostaną wysłane na Twój zweryfikowany uprzednio rachunek bankowy. Czas dotarcia przelewu na konto jest zależny od sesji transferowych Twojego banku.

Czy dochody weryfikowane są z pracodawcą?

wizzars.pl ma prawo do zweryfikowania podanych przez Ciebie danych u pracodawcy. Każdy wniosek jest jednak rozpatrywany indywidualnie - nie w każdym przypadku będziemy weryfikowali wysokość wynagrodzenia u pracodawcy.

Nie mam środków na spłatę pożyczki. Co zrobić?

W takim przypadku skontaktuj się niezwłocznie z nami. Nasi doradcy pomogą Ci tak rozwiązać problem, abyś uniknął problemów na przyszłość.

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę, jeśli mam inną narodowość niż polską?

Niestety nie. W wizzars.pl warunkiem koniecznym jest polskie obywatelstwo.

Czy w wizzars.pl mogę skorzystać z promocyjnych warunków pożyczki?

wizzars.pl okazjonalnie przygotowuje specjalną ofertę na swoje pożyczki. W takim przypadku regulamin zostanie udostępniony na stronie internetowej.


Opinia klientów

Dowiedz się, co nas wyróżnia

Super, szybka pożyczka bez zbędnych formalności. Wypłacili pieniądze już tego samego dnia. POLECAM !

Author
Marian
z Radomia

Do wysłania zgłoszenia mineła dosłownie chwila, jak otrzymałam telefon i informację o pozytywnym rozpatrzeniu mojego wniosku. Pieniążki już tego samego dnia były na moim koncie. GORĄCO POLECAM !

Author
Elżbieta
z Nieborowa

Gdyby nie pożyczki z wizzars.pl to pewnie bym sie na nią nigdy nie zdecydował. Szybki i bardzo miły kontakt telefoniczny, szybka wypłata. Po spłaceniu pożyczki zero problemów

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
-->


BACK